İşte! Exxen Premium Hesapların Ücretleri Hakkında Dev Bilgiler...

Exxen Premium Hesaplar

Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı, 24 Eylül 2020'de Instagram hesabından yeni dijital platform Exxen'i "Yakında yeni dijital platformumuz Exxen'de birlikte olacağız" açıklamasıyla duyurdu. Platform için 1500 kişilik bir ekip kuruldu. Reklamlı ve reklamsız olmak üzere iki ücretli paketin olacağı ve platform için ücretsiz bir seçeneğin olmayacağı belirtildi. Platformun yıllık bütçesi 900 milyon TL olarak açıklandı.

Platformda diziler, reality showlar, yarışmalar, belgeseller ve çocuk programları gibi farklı yaş gruplarına yönelik yapımların yer alacağı açıklandı. Ayrıca ticari nedenlerle televizyonda yayınlanamayan 20 veya 40 dakikalık kısa içeriklerin de platformda yayınlanacağı belirtildi. Yakın arkadaşı Ali Taran'ın önerisiyle platformun adı Exxen olarak belirlendi.

Exxen Premium Hesaplar ile Uygun Fiyatlı Eğlence

Medya dünyasının önemli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalının medya şirketinin sahibi olduğu Exxen’in hayatımıza girişi büyük bir ses getirdi. Birçok insan için Exxen’e üye olmak ilk başlarda anlamsız gelse de sonrasında bu platformun yaptığı atılımlar ile birlikte herkesin düşüncesi değişmeye başladı. Kurulduğu günden bugüne her anlamda kendini oldukça geliştiren ve içerik kalitesini arttırarak istikrarlı bir büyüme sergileyen platform bu noktada kullanıcı sayısını da çok hızlı bir şekilde arttırmayı başardı.

Ancak ülkemizdeki ekonomik şartları göz önüne aldığımızda bir çoğumuz için bu tarz platformlara sürekli para ödemek çok yorucu oluyor. Özelliklede ekonomimiz yüzünden Exxen ve benzeri tüm platformların aylık ve yıllık ücretlerine gelen zamlardan sonra bu paraları ödemek daha zor geliyor. Peki bu durumda ne yapılabilir. Ne gibi çözümler ile birlikte bu platformlara daha uygun fiyatlar ile üye olunabilir.

Açıkçası birçok kişi bizim sunduğumuz hizmetlerin farkında değil. Biz fima olarak Exxen gibi birçok platform için sizlere premium hesaplar sağlıyoruz ve bunu oldukça uygun fiyatlara yapıyoruz. Sizde Exxen premium hesap sahibi olmak istiyorsanız ya da başka herhangi bir platform için bu konuda hizmet almak istiyorsanız sitemizde bulunan Exxen Premium hesaplarını ve çok daha fazlasını inceleyebilir ve dilediğiniz platform için dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz.