İŞTE GTA 6 (VI)’NIN SIZINTISI!, GTA 6 NIN SIZINTI GÖRÜNTÜLERİ VE BİLGİLERİ ÇOKTAN ÇIKARILDI!. GÜNDEMDE ROCKSTAR GAMES GTA 6 İÇİN TAM GAZ ÇALIŞTIKLARINI BELİRTTİ.

Günümüz teknolojisi hızla ilerlemekte, oyun sektörü de bir hayli günümüz teknolojisi ile birlikte inanılmaz Grafiklere ve kalitelere sahip. Tüm sızıntı bilgilerini doğrulayan Rockstar Games büyük bir ağ saldırısı ile karşı karşıya kaldıklarını ve bazı gizli bilgilere erişildiğini doğruladı.

‘’GTA VI HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİLERE SAHİBİZ!’’

 

GTA VI 6 Hakkında görüntüleri sızdıran Hacker Grubu ise ‘’Çok yakında daha fazla veri ve GTA 6’nın test sürümlerini eline geçireceğini bildirdi.’’ Bu Açıklamaları da ‘’GTA FORUMS’’ isimli site üzerinden de paylaşıldı.

           

            GTA 6, Günümüz oyun dünyasının en çok konuşulan yapım olmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Geçirdiğimiz hafta sonu oyun piyasasının gündemine dev bir adım atarak bir hacker grubunun paylaşımı sonrası büyük ilgi gördü.

 

18 Eylül’de Gta VI’ya ait 90’ın üzerinde video ve fotoğraf gün yüzüne çıkarıldı. Oyun yayıncısı Take-two Interactive, GTA’nın video ve ekran görüntülerinin yüksek bir miktarını temizlediğini belirtti.

            GTA VI’NIN SIZINTILARI DA ÖNCEKİ YAPILAN SIZINTILAR İLE YENİ SIZINTILARI DOĞRULADI!

 

 

Sosyal Medya Hesaplarından kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenen sızıntılar ve videolarda geçtiğimiz aylarda başka iddiaları da doğrular nitelikte oldu.

‘’GTA 6 Bonnie ve Clyde esintilerine sahip olacak’’ iddialarının ardından da ana karakterin hem kadın hemde erkek olduğu ve polislerden beraber kaçtıklarını görebildik.

 

 

 

Jason Schreier: ‘’ Sızıntı’nın gerçek olduğunu doğruladığım.’’

 

‘’Çok fazla şüpheye gerek yoktu, Fakat Rockstar Games kaynaklarına göre bu hafta sonu gerçeklen Grand Theft Auto VI sızıntısının gerçek olduğunu doğruladım. Görüntüler tabiki erken ve tamamlanmamış görüntülerdir, yayınlanan görüntüler ise video oyun tarihinin en büyük sızıntılarından biri ve Rockstar Games için de büyük bir kabus.’’

Rockstar Games’den Açıklama Gecikmedi! İşte tüm detayları ile açıklama şöyle;

 

A Message from Rockstar Games

We recently suffered a network intrusion in which an unauthorized third party illegally accessed and downloaded confidential information from our systems, including early development footage fort the next Grand Theft Auto. At this time, any long-term effect on the development of our ongoing projects.

 

We are extremely disappointed to have any details of our next game shared wşth you all in this way. Our Works on the next Grand Theft Auto game will continue as planned and we remains as committed as ever to delivering an experience to you. Our players, that truly exceeds your expetations. We will update everyone again soon and, of course, will properly introduce you to this next game when it is ready. We want to thank everyone for their ongoing support through this situation.

 

  • The Rockstar Games Team

 

Olarak açıklamalarda bulundu.

 

Rockstar Games, bu açıklama metni ile oyunun erken geliştirme aşaması görüntülerinin değil kaynak kodlarının da sızdığını doğruladı. Ancak firma bu sızıntı’nın GTA VI’nın geliştirme sürecini etkilemeyeceğini bildirdi.